Kaubamärgid

James Galt & Co. Ltd on asutatud üle 180 aasta tagasi Inglismaal.

 

Galt toodab ja müüb kvaliteetseid mänguasju, mis vastavad lapse arengu kõikidele etappidele vahemikus 0-10 eluaastast.

 

Galt´I tooted on loodud lõbusaks mängimiseks ja läbi mängu õppimise soodustamiseks. Traditsiooniliselt on ettevõte seotud kunsti-, käsitöö- ja tegevustoodetega. Viimastel aastatel on Galt loonud endale nime esimeste aastate kategoorias koos uuendusliku Playnestiga mängupesaga.

 

Galti tooted on kvaliteetsed ja vastavad mänguasjadele kehtestatud ohutuse eeskirjadele (peamiselt BS EN71 ja HD271 / BS EN50088) või ületavad neid ning kõik kannavad CE-märgist ja BS5665 lõvimärki. Kõigil Galt’I mänguasjade arendamise, tootmise ja levitamise etappidel rakendatakse ranget kvaliteedikontrolli.

 

Galt toodete seast leiab vahvaid meisterdamiskomplekte, keemia- ja teaduskatseid, veemaagiaga raamatuid ja arendavaid mänguasju kõige väiksematele. Kõik tooted on tehtud nii, et ka vanemad soovivad neid koos väiksematega avastada ja tegevust jätkuba kõigile. Rõõmu väikestest asjadest kogu perele!

Navir on tootnud üle 50 aasta lastele optilisi mänguasju kontrollides oma tehases kogu tootmisprotsessi – alates toote loomisest ja disainimisest tootmiseni – see on olnud Naviri põhifookus juba algusest alates.

 

Navir valmistab oma tooted Itaalias, kasutades selleks ohutuid materjale ning võttes arvesse optilistele seadmetele vajalikke tehnilisi parameetreid.

 

Lapsed saavad avastada lähemalt putukaid, uurida elu taevas , maal ning merel ja teha periskoobiga luuret iga nurga tagant. Navir toodab mänguasju, mis on iga seiklushimulise lapse unistus, kes soovib avastada loodust ja selles elavat elu. Oma kogemusest võime vaid kinnitada – see on hämmastav, milline hea optika on pandud mänguasjade sisse !

BiOBUDDi on võtnud endale kohustuse – ehitada parem homne ja missiooniks on toodete tootmine, mis on ohutud ja ei kahjusta meie keskkonda! Biobuddi suuremõõdulisi mänguklotse hakkas arendama 2012. aastal Steven van Bommel koos oma meeskonnaga. Klotside tootmiseks kasutatakse roosuhkru seda osa, mis jääb üle toiduainete, rõivaste ja ravimite valmistamisest. 2017. aasta lõpuks oli kogu ühend saanud TÜV Rheinland (Saksamaal) tehnilise ülevaatuse sertifikaadi ja tõestuse, et nende mänguasjade puhul on tegu kõrgelt hinnatud bioloogilise toormaterjaliga.

 

Biobuddi tooted on arendavad, värvilised, ja sobivad kokku Lego Duplo klotsidega ning see annab lapsele rohkem võimalusi õppida, uurida ja katsetada erinevaid tegevusi. Mänguklotsidega mängimine aitab lastel stimuleerida loovust, kujutlusvõime ja arendab motoorseid oskusi.

Snails on valmistanud lastele sobivad, 100% turvalised, lõhna- ja keemiavabad küünelakid.

 

Snailsi toodetavad küünelakid jaotuvad oma olemuselt kaheks – ühed on vee ja seebiga mahapestavad ja teised mahakooritavad. Uskumatu, aga küünte lakkimine saab tõesti olla mitte ainult ilus, vaid ka turvaline ning kahjutu.

 

Snails küünelakid on lõhna- ja keemiavabad. Need lakid ei sisalda dibutüülftalaate, tolueeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaike, kamprit ega parabeene.Snails küünelakid vastavad Euroopa Liidus kehtivatele kosmeetikatoodete ohutuse nõuetele. Snails küünelakid valmistatakse Prantsusmaal.

 

Lisaks leiate Snailsi toodete hulgast lastele juuksekriite, huuleläikeid, küünepliiatseid ja küünetätoveeringuid.

Goula toodete eesmärk on aidata lastel oma fantaasia abil uusi ja põnevaid asju avastada. Goula on tuntud oma ilusate, kvaliteetsete puidust mõistatuste ja mängude poolest, mis sobivad lastele juba väga noorelt. Goula tooted on valmistatud keskkonnasõbralikul viisil, säästva puidu ja papiga ning üle 70-aastase kogemusega nende fantastiliste toodete tootmisel, on Goula kaubamärk, mida saate usaldada. Kuna Goula tootevalikus on lai ja põnev puidust mänguasjade valik, on lastel kindlasti mitu tundi lõbusat aega, arendades samal ajal oma oskusi juba väiksest peale.

Tinti toodab lõbusaid, värvilisi vannitooteid, mis on loodud spetsiaalselt väikestele lastele, järgides kõrgemaid kvaliteedinõudeid.

 

Ja kuigi Tinti pakub lastele lõbu, peaksid vanemad teadma, et tooted on kahjutud laste õrnale nahale, nad ei sisalda säilitusaineid – ei määri lapse nahka ega vanni.

 

Tinti kasutab oma toodetes vaid looduslikke koostisosi ja väldib sünteetilisi säilitusaineid või parabeene / ftalaate. Tinti kasutab oma toodetes vaid looduslikke värve või toiduvärve ning keskenduvad keskkonnasõbralikkusele ja biolagunevusele kõigi toote toorainete valikul.